HelpForBeauty

Misja #HelpForBeauty

Para Maciej i Magda okazała się faktycznie pionierami na polskim rynku – dla nich samych oraz ich klientek to nie tylko nowa fryzura ale przede wszystkim dodawanie pewności siebie i wiary, że wszystko jest możliwe.
Wszak która z Pań nie marzy o pięknych lokach?
Co ważne, to innowacyjne rozwiązanie jakie proponuje Szarpi Kłak, idealnie nadaje się również dla Pań po chorobach onkologicznych. #helpforbeauty to projekt, który powstał z myślą o tych właśnie kobietach, które są już zakwalifikowane do terapii leczenia łysienia, a ubytek mieszków włosowych nie przekracza u nich 70 procent powierzchni skóry głowy. Najważniejszy jednak jest fakt, że projekt jest zupełnie darmowy i kierowany do tych dziewczyn, którym sytuacja finansowa nie pozwala na kosztowne leczenie łysienia.

„Spełniamy marzenia dziewczyn, które zawsze marzyły o pięknych lokach – to nas cieszy i uczy. Uczy pokory do życia, a jej nigdy za wiele. Naszymi klientkami są dziewczyny, które mają rzadkie, proste włosy oraz dziewczyny po zabiegach onkologicznych. Staramy się dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Doskonale wiemy, jak ogromnym problemem u kobiet jest brak satysfakcji ze swoich naturalnych włosów”

Magda i Maciej Majewscy